Wyróżnienie dla naszego filmu z WTTD 2018.

Z radością informujemy, że drugi rok z rzędu Światowa Federacja Tenisa Stołowego ITTF doceniła organizację Światowego Dnia Tenisa Stołowego w naszej szkole. Tym razem jako nagrodę otrzymaliśmy dwie koszulki Fundacji ITTF za nasz film pt. „WeZSPingPong” , będący relacją z obchodów WTTD 6 kwietnia 2018 r.

W tym roku odbyło się 569 zarejestrowanych Eventów w 97 krajach naszego globu. Jak co roku Międzynarodowa Federacja Tenisa Stołowego wyda okolicznościowy Raport dotyczący przebiegu WTTD na całym świecie. O publikacji jak również o nadejściu nagrody poinformujemy na naszych stronach.

 

Poniżej prezentujemy treść wiadomości od ITTF oraz przypominamy nasz film.

(…)Drodzy przyjaciele,

Zdjęcie jest warte tysiące słów a wideo warte milion!

Mamy dla Was 2 t-shirty ITTF, jako podziękowanie za podzielenie się z nami Waszą realizacją Światowego Dnia Tenisa Stołowego 2018!

Aby odebrać nagrodę, odpowiedz na tę wiadomość(…)

Etsuko Enami
Project Manager