Wydarzenia sportowe w marcu.

Ostatnie dni bogate były w wydarzenia sportowe, w których z sukcesami uczestniczyli nasi uczniowie. W czwartek 22 marca nasi chłopcy zajęli szóste miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Piłce Koszykowej.

Dzień później drużyna chłopców zdobyła mistrzostwo powiatu w piłce siatkowej. W turnieju brało udział 6 zespołów ze szkół powiatowych. W wyniku rywalizacji w dwóch grupach nasza szkoła i szkoła kwidzyńska CKZiU jako wygrani w grupach spotkali się w finale. Po zacnej walce stojącej na wysokim poziomie nasza młodzież wygrała stosunkiem 2:1 mecz finałowy i zostali Mistrzami Powiatu, tym samych zakwalifikowali się do półfinały wojewódzkiego, który odbędzie się w Malborku.

W poniedziałek zaś dziewczęta zajęły 5 miejsce w Licealiadzie piłki siatkowej.

GRATULUJEMY! A za drużynę naszych chłopaków będziemy trzymać kciuki.