Stanley w naszej szkole.

W ramach Programu Technika XXI w. w dniu 23 listopada 2017 r. pod hasłem „elektronarzędzia dla wszystkich” przedstawiciele firmy STANLEY przygotowali i przeprowadzili prezentację elektronarzędzi STANLEY i DeWALT. Podczas pokazu uczniowie mieli możliwość zapoznania się ze współczesnymi trendami w dziedzinie produkcji i zastosowania współczesnych narzędzi.

Na zakończenie uczniowie otrzymali od firmy atrakcyjne upominki oraz nagrody za aktywne uczestnictwo w prezentacji. Organizator pokazu- J. Dubień serdecznie dziękuje wszystkim osobom, które przyczyniły się do jego organizacji.

Przedstawiamy opinie uczniów:

„Prezentacja na bardzo wysokim poziomie, atrakcyjna. Bardzo mili prowadzący, o bardzo wysokiej wiedzy a sposób prowadzenia bardzo przystępny. Proponuję przeprowadzać więcej takich prezentacji”.

Dominik Bińkowski kl. II Z/m

„Prezentacja była na wzorowym poziomie. Uważam, że pokaz elektronarzędzi był bardzo przydatny, ponieważ mogliśmy poznać specyfikację tych narzędzi oraz zobaczyć jak one działają. Panowie byli bardzo mili, wszystko dokładnie wytłumaczyli. Według mnie w szkole powinno być jeszcze więcej prezentacji tego typu. Osobiście bardzo polecam”.

Cezary Chiliński kl. I T/m

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.