Powiatowa Licealiada w Szachach Drużynowych.

Po raz kolejny nasi uczniowie wzięli udział w Powaitowej Licealiadzie w Szachach Drużynowych. W czwartek czteroosobowa drużyna szachowa toczyła „zmagania zbrojne” na szachownicach.

W porównaniu do ubiegłorocznej edycji tegoż turnieju wzrosła liczba uczestników, bo aż sześć drużyn z powiatowych szkół stanęło do boju o Mistrza Powiatu. Nasza drużyna w składzie: Daniel Szczepański, Karol Szczepański, Daniel Pasternak oraz Joanna Grodzicka oraz Natalia Pilarska wywalczyły trzecie miejsce!!! Brawo.

Dla informacji, pierwsze miejsce zajęli uczniowie Społecznego Liceum z Kwidzyna a drugie uczniowie ze „Starego Ogólniaka”. Należy wspomnieć, że ww uczniowie to czynni zawodnicy szachowi, tym bardziej trzecie miejsce naszych zawodników to duży sukces.

Tabela wyników.