Spotkanie uczestników Projektu.

W dniu 10 sierpnia odbyło się kolejne spotkanie organizacyjne przed wyjazdem młodzieży na staż do Niemiec w ramach realizowanego projektu „Od Technika do Europejczyka. Nowe doświadczenia– większe możliwości”. W trakcie spotkania przekazano młodzieży zakupione z otrzymanych środków materiały niezbędne do realizacji założonych celów związanych z pobytem na stażu.

Materiały mają służyć dokumentowaniu przebiegu stażu, zdobytej wiedzy i doświadczeń. Zgromadzone informacje uczestnicy zaprezentują osobiście na podsumowaniu odbytego stażu po powrocie. Uczestnikom przekazano niezbędną odzież ochronną (obuwie, spodnie, koszulki robocze), teczki konferencyjne wyposażone w papierowe wkłady, obwoluty, długopis, kartę SD w celu wgrania słownika polsko-niemiecko-polskiego oraz pamięć USB w celu gromadzenia zdjęć oraz nagranych filmów z przebiegu stażu a także kieszonkowe w wysokości 1.100 zł.

Z otrzymanych funduszy zakupiono także komputer przenośny, kamerę, rzutnik multimedialny oraz kolorową drukarkę laserową.