Gra miejska.

1 czerwca Gimnazjum im. Marii Curie-Skłodowskiej w Prabutach zorganizowało Grę Miejską. Był to bardzo ciekawy, edukacyjny spacer po centrum naszego miasta.

Drużyny biorące w nim udział miały do odgadnięcia hasło, do którego literki zdobywały wykonując zadania i odpowiadając na pytania. Nasza drużyna z I Technikum -Sandra Krysztoforska, Radek Sroka, Patryk Szczepański i p. Agnieszka Domagalska- zmagała się z wiedzą na temat globalnych wyzwań i współzależności, w ramach tematyki 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju na lata 2015 -2030 ogłoszonych przez ONZ.

Brzmi poważnie, ale bardzo dobre przygotowanie gry i miła atmosfera sprawiły, że nasza drużyna z przyjemnością wykonywała zadania przy każdym z 6 stanowisk.

Mamy więc nadzieję, że za rok odbędzie się kolejna edycja Gry Miejskiej.