Filip Dulski- laureat i finalista 23 OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY SAMOCHODOWEJ w Poznaniu!

W dniu 7 kwietnia 2017 r. uczniowie naszej szkoły a także grupa uczniów z Gimnazjum im. Marii Curie-Skłodowskiej w Prabutach, Gimnazjum w Rodowie i Gimnazjum w Trumiejkach wzięli udział w Targach Techniki Motoryzacyjnej i „Motor Show” 2017 w Poznaniu pod opieką Pani Danuty Urbanowicz, Pana Ryszarda Groll, Pana Bernarda Reks i Pana Marka Taraszkiewicza.

Organizatorzy wycieczki podkreślają wzorowe i zdyscyplinowane zachowanie uczestników wycieczki, za co bardzo Wam Dziękujemy!!!
Ponadto sześciu uczniów naszej szkoły: Mateusz Fydrych, Marcin Strzelczyk, Damian Urbański, Filip Dulski, Jakub Ciesiński i Aleksander Tomczyk uczestniczyło w półfinałach 22 Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Samochodowej w Poznaniu przeprowadzonym na terenie Targów Techniki Motoryzacyjnej i „Motor Show” 2017.

Wśród uczestników turnieju przybyłych z całej Polski finalistą i laureatem turnieju został jeden z uczniów naszej szkoły Filip Dulski plasując się ostatecznie na czwartej pozycji.

Laureatowi Filipowi Dulskiemu i opiekunowi Panu Ryszardowi Groll– GRATULUJEMY i życzymy w przyszłości podobnych sukcesów!