Świąteczna Zbiórka Żywności.

W dniach 31.03-01.04 br uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji charytatywnej „Wielkanocna Zbiórka Żywności” organizowanej pod patronatem Banku Żywności.

Kilkudziesięciu wolontariuszy naszej szkoły kolejny raz pokazało, iż pomoc innym nie jest im obojętna. Wszystkim uczniom za zaangażowanie dziękujemy. Podziękowania kierujemy również do gimnazjalistów z Trumiejek, którzy pod opieką niezawodnej Pani Anety Lizińskiej wspomagali swoja obecnością tą wartościową inicjatywę. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Jadwigi Pakalskiej z TPD z Kwidzyna, która z niesłabnącym od lat entuzjazmem koordynowała zbiórkę żywności w powiecie kwidzyńskim.

Warto podkreślić, iż wysiłek uczniów i zebrana żywność w całości trafia do dzieci i młodzieży miasta i gminy Prabuty.