Jesteśmy mistrzami powiatu!

W piątek 24 marca w Hali sportowej w Prabutach odbyła się Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej chłopców. Była to już XVII edycja finału, w której wzięło udział 6 drużyn reprezentujących szkoły ponadgimnazjalne powiatu kwidzyńskiego.

Z przyjemnością informujemy, że nasza drużyna, pod wodzą p. Mirosława Papisa, wygrała całe zawody, po raz kolejny z rzędu broniąc tytułu najlepszej drużyny siatkarskiej w powiecie. W najbliższym czasie nasza drużyna weźmie udział w finale wojewódzkim, który odbędzie się w Malborku.

Przypominamy, że w roku ubiegłym zajęliśmy drugie miejsce w województwie- w tym roku pora na zwycięstwo chłopaki! Gratulujemy i trzymamy kciuki!

Końcowa tabela zawodów:
1 m. ZSP Prabuty
2 m. CKZiU Kwidzyn
3 m. ZSP nr 2 Kwidzyn
4 m. ZSO nr 2 Kwidzyn
5 m. ZSP nr 1 Kwidzyn
6 m. ZSO nr 1 Kwidzyn