Pani Agnieszka Domagalska nauczycielem na medal!

W sobotę 12 listopada w gdańskiej Ergo Arenie odbyło się wręczenie nagród za zajęcie II i III miejsc w Plebiscycie Dziennika Bałtyckiego- Nauczyciel na medal. Z przyjemnością informujemy, że p. Agnieszka Domagalska zajęła w Plebiscycie III miejsce w powiecie kwidzyńskim.
Serdecznie gratulujemy!

Więcej informacji TUTAJ–>>

Poniżej prezentujemy słowa podziękowań p. Agnieszki kierowane do wszystkich uczniów:

„Bardzo dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos w plebiscycie „Nauczyciel na medal”. Dziękuję za Wasze zainteresowanie i wszystkie miłe słowa, które do mnie docierały. Dzięki Waszym głosom otrzymałam taką swoją prywatną „Nagrodę Publiczności”, a przecież w każdym konkursie ona liczy się najbardziej :)”

Zdjęcia: www.dziennikbaltycki.pl

ad_nagroda_2016