Tańczyli całą noc.

Z 10 na 11 listopada miała miejsce III edycja Nocy Gier. Każda kolejna odsłona tej imprezy niesie ze sobą jakieś nowości. Tym razem tradycyjną ofertę poszerzyliśmy o gry planszowe.

W związku z rocznicą Odzyskania Niepodległości, na czasie okazała się ciekawa gra Wielki Quiz Historia Polski. Można było również spróbować swoich sił w świecie polskich realiów biurokratyczno-urzędniczych grając w odmianę Monopoly wydaną przez Zbigniewa Stonogę.

Jednak największym zaskoczeniem okazało się ogromne zainteresowanie grami z serii Just Dance na konsolę Xbox Kinect. Próby naśladowania tanecznych ruchów wyświetlanych na dużym ekranie postaci dawały wiele radości osobom grającym ale przede wszystkim tym, którzy obserwowali to wszystko z boku.

Najbardziej zagorzali fani CSa zamienili się tej nocy w tancerzy disco, rocka, electro i R & B. Uchwycone na zdjęciach pozy z pewnością na długo zapadną w pamięć.