Mecz siatkówki z okazji DEN

W środę 26 października, z kilkudniowym poślizgiem wynikającym z przygotowań do kulminacyjnych obchodów 70-lecia Szkoły, z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbył się tradycyjny mecz siatkarski nauczyciele- uczniowie.

Spotkanie zgromadziło dużą rzeszę kibiców, którzy ciekawi byli postawy swoich kolegów ale przede wszystkim tego, jak zaprezentują się nauczyciele, którzy zazwyczaj nie wykazują aktywności fizycznej. Przebieg pierwszego seta wskazywał na to, że mocno eksprymentalny i okrojony skład drużyny nauczycieli dozna sromotnej porażki w całym spotkaniu ale dzięki zmianom taktycznym wprowadzonym przez pana Mirka i pana Benka dwa kolejne sety należały już do belfrów.

Ostateczna wygrana nauczycieli w składzie: ks. Cezary Ejsymont, Mirosław Papis, Bernard Reks i Marcin Stalmirski wspieranych przez Natalię Kuś i Tomka Buszko jest rewanżem za spotkanie z ubiegłego roku i dobrym prognostykiem na przyszłość.

W drużynie uczniów zagrali: Ilona Jasińska, Kinga Szmudanowska, Kinga Felczak, Natalia Węgrecka, Daniel Karolak, Mateusz Czajka, Szymon Ostrowski, Wojciech Pacocha, Paweł Beta, Damian Urbański.