Piąte zawody Projektu C&R „Złów i wypuść”

c&r_akcjaPiąte zawody wędkarskie w ramach projektu „C&R-Złów i Wypuść”- odsłona popołudniowa już za nami. Tak naprawdę była to wyprawa popołudniowo- nocna.

W piątek o godzinie 16:00 rozpoczęły się już przedostanie zawody wędkarskie realizowanego projektu. Z racji terminu rozgrywanych zawodów odbywały się one przy świetle latarek i świetlików wędkarskich. Niestety, tym razem nie pomogły nam panujące ciemności, ryby i tak nas widziały i okazały się sprytniejsze.

Część z nas wracała do domu jako pokonana. Wędkowanie na nieznanym łowisku przy panujących ciemnościach to nie lada wyzwanie ale i nowe doświadczenie, a to między innymi założenia realizowanego projektu.

Pochwalić należy uczestników tych zawodów za wytrwałość i zapał, a dzisiejszych zwycięzców za umiejętności.

Wyniki piątych zawodów przedstawiają się następująco: I m.- Marcin Strzelczyk z wynikiem 4835 i wymiarem 63 cm, II m.– Paweł Kamiński 535g i 10 cm, III m.– Krystian Zarzycki 200g i 22 cm.

Aktualna klasyfikacja zawodów TUTAJ–>>
Profil na Facebook’u TUTAJ–>>
Więcej o Projekcie na naszych stronach TUTAJ–>>

plakat_promocyjny