Trzecie zawody Projektu „Złów i wypuść”

c&r_akcjaKolejny etap zawodów wędkarskich w ramach projektu „C&R. Złów i wypuść” za nami. Trzecie z kolei zawody wędkarskie rozpoczęły się o 6:00 na jeziorze Grażymowskim w Kołodziejach w sobotę 17 września 2016 r.

W trakcie odbywania zawodów było ciepło choć wietrznie. Wiatr wiał w twarz łowiącym co mogło mieć wpływ na uzyskane wyniki. Drugi raz z rzędu brania ryb trafiały się sporadycznie, jednak głównym celem realizowanego projektu nie był tylko połów ryb i to w dużych ilościach.

Na zakończenie zawodów po zważeniu i wypuszczeniu złowionych ryb do jeziora, przy ognisku i pieczonych kiełbaskach wymieniano doświadczenia wędkarskie oraz podsumowano dzisiejsze zawody.

Wyniki przedstawiają się następująco: I m.– Krzysztof Grabiński– 845g, II m.– Paweł Kamiński– 600g, III m.– Marcin Strzelczyk– 250 g, na dalszych miejscach Radosław Sikorski i Krystian Zarzycki.

Niestety i tym razem w trzech przypadkach ryby zwyciężyły z wędkującymi. Wyniki poza konkurencją: Andrzej Bożek– 960g, Sebastian Więckowski– 460 g (choć zawody rozpoczął z dużym opóźnieniem).

Aktualna klasyfikacja zawodów TUTAJ–>>
Profil na Facebook’u TUTAJ–>>
Więcej o Projekcie na naszych stronach TUTAJ–>>

plakat_promocyjny