Drugie zawody w ramach projektu „C&R. Złów i wypuść”.

W sobotę 10 września 2016 roku odbyły się drugie zawody w ramach projektu „C&R. Złów i wypuść”. Tym razem realizujący ten wspaniały program ekologiczno-przyrodniczy mieli okazje poznać jezioro Dzierzgońskie.

Dzięki uprzejmości Pana Grzegorza Próchnickiego, który udostępnił nam swój teren można było podziwiać piękno tego jeziora, choć większość czasu nad jeziorem i łąkami unosiła się gęsta mgła. Nie ona jednak była przeszkodą w rozgrywanych zawodach ale… ryby, które tego dnia miały post. Jednak brak rewelacyjnych wyników (dwóm uczestnikom nie udało się złowić nawet przysłowiowego raka) nie oznacza, że zawody się nie udały, wręcz przeciwnie jak zawsze panowała miła i wesoła atmosfera (szczególnie gdy wylewano wodę z butów gumowych).

Wyniki tych zawodów przedstawiają się następująco:
I m – Sebastian Więckowski z wynikiem 315g
II m – Krzysztof Grabiński, klasa I z – 195 g
III m – Krystian Dubiela, klasa I t – 155 g
IV m – Krystian Zarzycki, klasa II z – 130 g
V m – Radosław Sikorski, klasa I z – 120 g
VI m – Damian Kozakiewicz , II lo
VII m – Marcin Strzelczyk, II t i Jakub Ciesiński, III z

Aktualna klasyfikacja zawodów TUTAJ–>>
Profil na Facebook’u TUTAJ–>>
Więcej o Projekcie na naszych stronach TUTAJ–>>

logtypy_projektu