Legalna Kultura w szkole

legalna_kultura_akcjaWraz z rozpoczęciem roku szkolnego nasza szkoła uczestniczy w Projekcie Fundacji Legalna Kultura- KULTURA NA WIDOKU, który daje legalny dostęp do ponad 1100 utworów w cyfrowej wersji- książek, filmów, muzyki, gier i wirtualnych spacerów po muzeach świata.

Ideą Projektu jest promowanie świadomego uczestnictwa w kulturze i wyrabianie nawyku korzystania z jej legalnych źródeł. Jest on skierowany do wszystkich, niezależnie od wieku– bo nigdy nie jest za wcześnie i nigdy nie jest za późno, żeby spotkać się z kulturą.

Na szkolnych korytarzach zawisły plakaty, z których za pomocą linków i kodów QR w prosty sposób będzie można pobrać- na telefon i inne urządzenia mobilne- wybrane utwory. Te i pozostałe zasoby będą także dostępne bezpłatnie lub w bardzo niskiej cenie na stronie www.kulturanawidoku.pl do 9 października 2016 r.

kultura_na_widoku