Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

W czwartek 1 września odbyło się w szkole rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017. Uroczystość zaszczycił swoją obecnością członek Zarządu Powiatu Kwidzyńskiego- p. Włodzimierz Dawidowski, który skierował serdeczne słowa życzeń do całej szkolnej społeczności oraz odczytał list od Starosty Kwidzyńskiego p. Jerzego Godzika.

Pan Dawidowski przedstawił treść Uchwały Zarządu Powiatu Kwidzyńskiego o powierzeniu pełnienia obowiązków dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Prabutach Panu Tomaszowi Brodackiemu oraz Uchwały o powierzeniu stanowiska dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Kwidzynie dotychczasowemu dyrektorowi ZSP- Panu Sebastianowi Więckowskiemu, dziękując mu jednocześnie za dotychczasową pracę i osiągnięcia w kierowaniu Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych w Prabutach.

Dyrektor Więckowski zwrócił się w swoich słowach do uczniów, życząc im sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym, przywitał uczniów klas pierwszych Technikum i ZSZ, odebrał od nich ślubowanie, przedstawił nowych nauczycieli, oraz życzył Panu Tomaszowi Brodackiemu powodzenia w kierowaniu placówką.

Rok szkolny 2016/2017 został rozpoczęty- wszystkim uczniom życzymy jak najlepszych wyników w nauce.