Pierwsze zawody Projektu C&R Złów i wypuść

We wtorek 28 czerwca ruszyła realizacja projektu C&R Złów i wypuść. Pierwsze zawody zgodnie ze scenariuszem odbyły się na jeziorze Sowica, od godziny 16:00 do 21:00 przy zmiennej aurze trwała rywalizacja. Strat projektu zbiegł się z rozpoczęciem wakacji w związku z tym startowało tylko 7 osób.

I m.- Natalia klasa I T z wynikiem 5065 i wymiarem największej złowionej ryby 27 cm (choć wspólnie z Mariuszem z tej samej klasy),
II m.- Wiktor z klasy I T z wynikiem 2790 i wymiarem największej złowionej ryby 25 cm,
III m.- Damian klasa III z, z wynikiem 800 i wymiarem największej złowionej ryby 24 cm,
IV m.- Jakub klasa II z , z wynikiem 100.

Poza konkurencją wyniki opiekunów: Sebastian Więckowski 3555 (wymiar największej ryby 30 cm) i Andrzej Bożek 2950 (wymiar największej ryby 32 cm). Wynik Michała Skowrońskiego można podziwiać na zdjęciach, czyli ujęcia z zawodów.

Więcej na temat Projektu można przeczytać TUTAJ–>>
Profil na Facebook’u TUTAJ–>>

logtypy_projektu