Dzień Otwarty ZSP

W piątek 20 maja 2016 r. w ramach Dnia Otwartego szkoły gościliśmy w naszych murach uczniów klas trzecich okolicznych gimnazjów. Odwiedzili nas uczniowie z Prabut, Rodowa, Trumiejek oraz Susza, którzy mieli okazję zwiedzić szkołę, zapoznać się z ofertą edukacyjną na nadchodzący rok szkolny, poczuć atmosferę i poznać specyfikę szkoły ponadgimnazjalnej, porozmawiać z kadrą nauczycielską oraz starszymi kolegami.

Podczas zapoznawania się bazą dydaktyczną szkoły gimnazjaliści mieli okazję wziąć udział w pokazach i konkursach-a wśród nich II MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE WIEDZY „Marki pojazdów– historia motoryzacji”.

Mamy nadzieję, że dzisiejsza wizyta pozostanie gimnazjalistom w życzliwej pamięci i sprawi, że wrócą do nas we wrześniu.

Dziękujemy wszystkim uczniom zaangażowanym w przygotowanie i obsługę Dnia Otwartego.