I Powiatowy Konkurs Wiedzy Technicznej w Kwidzynie

Największe firmy produkcyjne w powiecie kwidzyńskim: Jabil, LACROIX Electronics, International Paper, KBR Poland oraz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego we współpracy ze szkołami technicznymi w Kwidzynie organizują I Powiatowy Konkurs Wiedzy Technicznej, który odbędzie się 27.04.2016r. o godz. 08.30 w auli CKZIU przy ulicy Staszica 27 w Kwidzynie.

Konkurs adresowany jest do szkół ponadgimnazjalnych o kierunkach technicznych. Uczestnicy konkursu zmagać się będą z zadaniami w jednej z wybranych kategorii: elektroniczno-informatycznej, mechanicznej lub papierniczej. Konkurs składa się z dwóch testów oceniających zdolność logicznego myślenia oraz znajomość wiedzy kierunkowej. Na uczestników czekają także zadanie otwarte sprawdzające wiedzę praktyczną.

Każdy z uczestników konkursu otrzyma pamiątkowy dyplom, a dla najlepszych w swoich kategoriach czekają cenne nagrody takie jak: iPhone, tablet, i inne. Konkurs może okazać się nie tylko świetnym sprawdzianem nabytej wiedzy technicznej, ale także nowym cennym doświadczeniem, które może zaprocentować w przyszłości.

pow_konk_techn_2016