Konkurs Matematyczny dla Szkół Technicznych

W piątek 15 kwietnia w kwidzyńskim CKZiU odbył się IX Powiatowy Konkurs Matematyczny dla Szkół Technicznych. W konkursie udział wzięły wszystkie szkoły prowadzące kształcenie zawodowe z powiatu kwidzyńskiego. Do rozwiązywania zadań, wymagających zarówno sprawności rachunkowej jak i logicznego myślenia, przystąpiło łącznie 16 uczniów techników i 16 uczniów szkół zawodowych.

Naszą szkołę reprezentowali: Paulina Kościelecka, Maciej Król, Dariusz Krystek, Joanna Pietrasiak, Malwina Szydłowska, Aleksander Tomczyk, Daniel Wajs i Natalia Węgrecka. Indywidualnie najlepiej zaprezentowała się Paulina, która w kategorii szkół technikalnych zajęła III miejsce. W kategorii szkół zawodowych VI miejsce zajęła Malwina. Drużynowo obydwie nasze drużyny zajęły miejsce III.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za reprezentowanie szkoły.