X TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO PRACOWNIKÓW OŚWIATY O PUCHAR STAROSTY KWIDZYŃSKIEGO

8 kwietnia 2016 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Stanisława Staszica w Kwidzynie odbył się jubileuszowy X TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO PRACOWNIKÓW OŚWIATY O PUCHAR STAROSTY KWIDZYŃSKIEGO, którego organizatorem jest Zarząd Związku Nauczycielstwa Polskiego oddział w Kwidzynie.

Otwarcia Turnieju w imieniu Starosty dokonała Prezes ZNP w Kwidzynie- p. Jolanta Szulc.

Zawody odbywały się w trzech kategoriach: kobiety-open, mężczyźni< 50 lat, oraz mężczyźni> 50 lat. Jak co roku w zawodach uczestniczyli nauczyciele reprezentujący placówki oświatowe naszej gminy, w tym także z naszej szkoły. Turniej, jak co roku cieszył się sporym zainteresowaniem, prowadzony był w sympatycznej koleżeńskiej atmosferze i stał na wysokim poziomie sportowym.

Nasi reprezentanci zajęli następujące lokaty:

W kategorii kobiet:
3 m-ce zajęła p. Agnieszka Lewandowska-Lech z ZSP Prabuty,
4 m-ce zajęła p. Janina Kosin z ZS Trumiejki.

W kategorii m>50:
2 m-ce zajął p. Ryszard Kosin z Gimnazjum im. Marii Curie-Skłodowskiej Prabuty,
3 m-ce zajął p. Tadeusz Januszewski ZSP Prabuty oraz CKZIU Kwidzyn,
4 m-ce zajął p. Bernard Reks ZSP Prabuty.

W kategorii m<50:
3 m-ce zajął p. Michał Skowroński ZSP Prabuty.