Gminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa ZNP

znp_male23 marca 2016 r. odbył się w naszej szkole coroczny Turniej Tenisa Stołowego dla czynnych i emerytowanych pracowników placówek oświatowych z terenu Miasta i Gminy Prabuty o Puchar Prezesa Związku Nauczycielstwa Polskiego oddział w Prabutach. Otwarcia turnieju dokonała p. Elżbieta Widawska- Prezes ZNP w Prabutach. Zawody rozegrano w dwóch kategoriach- mężczyzn i kobiet. Po zaciętej rywalizacji prowadzonej jak zawsze w przyjacielskiej sympatycznej atmosferze wyłoniono zwycięzców.

Kategoria kobiet:

1 m. Janina Kosin (Zespół Szkół Trumiejki)
2 m. Agnieszka Lewandowska-Lech (ZSP Prabuty)

Kategoria mężczyzn:

1 m. Ryszard Kosin (Gimnazjum Prabuty)
2 m. Michał Skowroński (ZSP Prabuty)
3 m. Zenon Stalmirski (Przedszkole Miś Uszatek)
4 m. Bernard Reks (ZSP Prabuty)
5 m. Piotr Jeznach (ZSP Prabuty)
6 m. Andrzej Bożek (ZSP Prabuty)
7 m. Stefan Sołoducha (ZSP Prabuty)
8 m. Sebastian Więckowski (ZSP Prabuty)
9 m. Mirosław Papis (ZSP Prabuty)