Mistrzostwa szkoły chłopców w tenisie stołowym

We wtorek 19 stycznia odbyły się Mistrzostwa szkoły chłopców w tenisie stołowym. Do zawodów przystąpiło 12 zawodników, którzy rywalizowali w czterech grupach do dwóch wygranych setów a następnie w fazie pucharowej do trzech zwycięstw. W finale zawodów spotkali się Damian Siemianowski oraz Sebastian Wożniak. Mecz zakończył się zwycięstwem Damiana 3-0, który zasłużenie został zwycięzcą całych zawodów. W meczu o 3-cie miejsce Wiktor Kobyliński pokonał 3-0 Wojtka Pacochę.

Ostateczna klasyfikacja zawodów przedstawia się następująco:

1. Damian Siemianowski
2. Sebastian Woźniak
3. Wiktor Kobyliński
4. Wojciech Pacocha
5. Szymon Ostrowski
6. Paweł Beta
7. Krystian Zarzycki
8. Przemysław Bednarski
9. Paweł Węgrecki
10. Mateusz Fydrych
11. Tomasz Wacławski
12. Dominik Wilk

Organizatorzy- p. Michał Skowroński i p. Bernard Reks dziękują wszystkim za udział i gratulują sportowej postawy.