V Mikołajkowy Turniej w piłkę siatkową

12 grudnia jak co roku odbył się V Mikołajkowy Turniej w piłkę siatkową, którego organizatorem jest SP i Gimnazjum im. Kresowian w Rodowie. W turnieju charytatywnym, którego celem, oprócz sportowej rywalizacji było zebranie książek z bajkami i baśniami dla dzieci z oddziału onkologicznego szpitala w Gdańsku, wystąpiła rekordowa liczba ośmiu drużyn w składach których znaleźli się pracownicy, absolwenci i rodzice placówek oświatowych z terenu miasta i gminy.

Do rywalizacji oklaskiwanej prze sporą rzeszę kibiców i darczyńców stanęli:

  1. Szkola Podstawowa i Gimnazjum w Rodowie
  2. ZS Trumiejki
  3. SP Obrzynowo
  4. SP 2 Prabuty
  5. Gimnazjum Prabuty
  6. ZSP Prabuty
  7. Przedszkole Miś Uszatek
  8. ZHP Szczep Prabuty

Z przyjemnością informujemy, że nasz zespół w składzie: p. Sebastian Więckowski, p. Bernard Reks, p. Mirosław Papis, ks. Łukasz Jaworski, p. Michał Skowroński oraz Michał Głowacki i Damian Urbański zajął (po raz trzeci z rzędu) I miejsce, zwyciężając w finale z młodą, ambitną i doskonale grającą drużyną ZS Trumiejki w stosunku 2-1.

W meczu o trzecie miejsce zwyciężyła drużyna z Rodowa, która pokonała 2-0 zespół SP 2 Prabuty.

Za rok kolejna edycja Turnieju, w którym będziemy pomagać potrzebującym i… znowu walczyć o zwycięstwo 🙂