Świąteczna Zbiórka Żywności

W miniony piątek i sobotę młodzież Zespołu szkół Ponadgimnazjalnych w Prabutach wzięła udział w akcji „Świąteczna Zbiórka Żywności” odbywającej się pod patronatem Banku Żywności w Tczewie. Stało się już chyba tradycją, iż nasi uczniowie chętnie poświęcają swój czas i energię, by pomagać innym.

Podczas tej zbiórki wspierali nas licznie uczniowie z Gimnazjum w Trumiejkach. Z tego miejsca serdeczne podziękowania należą się Pani Anecie Lizińskiej za zaangażowanie gimnazjalistów.
Dziękujemy również gimnazjalistom z Prabut i Zespołu Szkół nr 1 w Kwidzynie, którzy dołączyli do akcji.

Obserwując dotychczasową działalność prabuckiej młodzieży warto zauważyć, iż aktywnych osób jest coraz więcej. Tym razem udział w akcji brało ponad 50 uczniów, a ich wysiłek zaowocował zebraniem żywności, z której powstało dokładnie 25 paczek.

Podobnie jak bywało to wcześniej zostaną one w całości przekazane dla dzieci i młodzieży Miasta i Gminy Prabuty.