Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

We wtorek 01 września odbyło się w szkole rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016. Uroczystość zaszczycił swoją obecnością członek Zarządu Powiatu Kwidzyńskiego- p. Włodzimierz Dawidowski, który skierował serdeczne słowa życzeń do całej szkolnej społeczności oraz odczytał list od Starosty Kwidzyńskiego p. Jerzego Godzika oraz Przewodniczącego Rady Powiatu- p. Jerzego Śniega.

Społeczność szkolna powitała w swoim gronie pierwszą klasę Technikum wraz z nowy zawodem- technik handlowiec oraz klasę Zasadniczej Szkoły Zawodowej, której to uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły.

Podczas uroczystości Dyrektor szkoły nagrodził Aleksandrę Wojtysiak, Darię Zarembę, Łukasza Drzażdżewskiego oraz Bartłomieja Sterczaka, którzy w zeszłym roku szkolnym wykazali się aktywną działalnością na rzecz promocji szkoły, która zaowocowała tegorocznym naborem do klas pierwszych. Uczniowie obiecali w dalszym ciągu aktywnie promować szkołę w środowisku lokalnym, mamy nadzieję, że inni pójdą także w ich ślady. Gratulujemy i dziękujemy!