Dzień otwarty szkoły

22 maja 2015 r. gościliśmy w murach ZSP uczniów klas trzecich okolicznych gimnazjów. W ramach Dnia Otwartego szkoły odwiedzili nas gimnazjaliści ze szkół w Prabutach, Suszu, Mikołajkach, Liczu, Rodowie i Trumiejkach.

Wszyscy goście, wśród których nie zabrakło także Burmistrza Miasta i Gminy Prabuty p. Marka Szulca, przewodniczącego Rady Miasta- p. Andrzeja Ochała, oraz Dyrektora PCKiS p. Marcina Kruszyńskiego, mieli okazję zwiedzić szkołę, zapoznać się z ofertą edukacyjną, poczuć atmosferę i specyfikę szkoły ponadgimnazjalnej, poznać kadrę nauczycielską oraz uczniów; wziąć udział w konkursach z nagrodami oraz obejrzeć bazę dydaktyczną szkoły.

Jednym z konkursów był Finał I MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU WIEDZY „Marki pojazdów– historia motoryzacji”, który zgromadził ponad 40 uczestników w trzech kategoriach wiekowych. Więcej o rozstrzygnięciach konkursu można przeczytać TUTAJ–>>

Stąd właśnie obecność najmłodszych naszych gości z przedszkoli Miś Uszatek, Bratek oraz oddziału przedszkolnego z Rodowa, którymi serdecznie zajmowały się nasze dziewczęta.

Na placu przyszkolnym odbył się emocjonujący konkurs zręcznościowej jazdy samochodem- tzw. test Stewarda dla opiekunów poszczególnych grup.

Mamy nadzieję, że dzisiejsza wizyta sprawi, że z wieloma gimnazjalistami spotkamy się ponownie we wrześniu- tym razem już w roli  uczniów pierwszych klas ZSP.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie Dnia Otwartego, a w szczególności uczniom, którzy zapewnili sprawną obsługę przedsięwzięcia. Dla nich to zorganizowane zostało integracyjne spotkanie przy skwierczących na ognisku kiełbaskach.