Dni Prabut

Dnia 16 maja uczniowie wraz z nauczycielami mieli okazję zaprezentować szkołę i jej osiągnięcia podczas trwania „Dni Prabut”. Była to świetna okazja aby społeczność lokalna bliżej poznała szkołę i jej ofertę edukacyjną.

Na uczestników „Dni Prabut” czekały ciekawe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Młodzież i mieszkańcy Prabut mieli okazję zmierzyć się w w konkursach zmiany koła na czas, rozpoznawać marki samochodów, a także wyruszyć w krótką podróż naszym „okrętem flagowym”, który stał się już znakiem rozpoznawczym szkoły.

Podsumowaniem konkursów było wręczenie nagród przez Dyrektora Szkoły.

Piknikowy charakter miejskiej zabawy, miła atmosfera wydaje się pozwoliły lepiej zaprezentować nasza placówkę i jej osiągnięcia, a rodzicom naszych obecnych i potencjalnych uczniów stworzyć okazje, by w sposób mniej formalny przybliżyć im to, co mamy najlepszego.