Akcja „I Ty możesz podarować komuś życie”

dkms_akcjabzwbk_logo

W dniach 18 i 19 maja uczniowie naszej szkoły włączyli się w akcję organizowaną przez BZ WBK w Prabutach oraz Fundację DKMS „I Ty możesz podarować komuś życie”.

Celem akcji było zachęcenie mieszkańców miasta i pełnoletnich uczniów szkoły do rejestrowania się w bazie potencjalnych dawców szpiku. Przez dwa dni akcji nasze uczennice rejestrowały chętnych, za co należą im się gorące podziękowania- Monice Kościelskiej, Paulinie Narolskiej, Ani Mierzwickiej, Paulinie Kościeleckiej, Karolinie Kanieckiej, Agacie Papis i Kai Pilarskiej.

Na uwagę i podziękowania zasługuje również fakt, iż wśród rejestrujących się znaleźli się również uczniowie szkoły.

Na koniec chcielibyśmy podziękować Pani Małgorzacie Wisińskiej Dyrektor Oddziału BZ WBK w Prabutach za życzliwą opiekę nad naszymi wolontariuszami.

wbk_podz