Motor Show 2015

motor_showDnia 10 kwietnia 2015 r. uczniowie klas Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej wraz z rówieśnikami z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Kwidzynie, pod kierunkiem p. M. Papisa i R.Grolla, brali udział w wycieczce dydaktycznej na Targi Motoryzacyjne MOTOR SHOW do Poznania. Na tegoroczną edycję Motor Show przyjechało blisko 200 wystawców, którzy prezentowali najnowsze trendy w motoryzacji.

Wystawa była znakomitą okazją do poszerzenia swojej wiedzy technicznej, wymiany doświadczeń oraz spotkania wielu ciekawych ludzi z branży motoryzacyjnej.

W ramach Targów odbył się również Ogólnopolski Turniej Wiedzy Samochodowej, w którym, jak co roku, wystąpili również nasi uczniowie. Najwyższą lokatę osiągnął Adrian Dworacki, który uplasował się na 31 miejscu.

Wycieczka w opinii wszystkich uczestników była bardzo udana i pełna niezapomnianych wrażeń. Należy nadmienić, że dzięki hojności sponsorów, a w szczególności p. Jadwigi Skowrońskiej, uczniowie ponosili jedynie koszty biletów wstępu, za co organizator składa serdeczne podziękowania.