IX TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO PRACOWNIKÓW OŚWIATY O PUCHAR STAROSTY KWIDZYŃSKIEGO

Dnia 10 kwietnia 2015 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Stanisława Staszica w Kwidzynie odbył się IX TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO PRACOWNIKÓW OŚWIATY O PUCHAR STAROSTY KWIDZYŃSKIEGO, którego organizatorem jest Zarząd Związku Nauczycielstwa Polskiego oddział w Kwidzynie.

Otwarcia Turnieju dokonały pani Prezes ZNP w Kwidzynie- Jolanta Szulc oraz p. Ewa Lulińska Prezes Ogniska ZNP przy ZSP nr 1 w Kwidzynie. Sędzią turnieju był pan Jerzy Graczkowski.

Zawody odbywały się w trzech kategoriach: kobiety-open, mężczyźni< 50 lat, oraz mężczyźni> 50 lat. Również i w tym roku w turnieju wzięli udział nauczyciele reprezentujący placówki oświatowe gminy Prabuty, w tym także z naszej szkoły.

Nie zabrakło sukcesów:

W kategorii kobiet:
2 m-ce zajęła p. Janina Kosin z ZS Trumiejki.

W kategorii m>50:
1 m-ce zajął p. Ryszard Kosin z Gimnazjum im. Marii Curie-Skłodowskiej Prabuty;
4 m-ce zajął p. Zenon Stalmirski z Przedszkola Miś Uszatek;
5 m-ce zajął p. Bernard Reks ZSP Prabuty.

W kategorii m<50:
3 m-ce zajął p. Michał Skowroński ZSP Prabuty.

Prawdziwą ozdobą turnieju był mecz o pierwsze miejsce w kategorii m<50 pomiędzy p. Dariuszem Świdrem (ZS Nebrowo Wielkie) i p. Aleksandrem Cichockim (ZSP 1 Kwidzyn). Zwycięzcą, okazał się p. Dariusz, który po pięknym pojedynku pokonał p. Aleksandra 3-1.

Poniżej próbka umiejętności obu zawodników (do odtworzenia filmu potrzebujesz środowiska Silverlight).