Szkolny Maluch Cabrio

Kilka ostatnich tygodni poświęcili uczniowie klas Technikum pojazdów samochodowych oraz mechanicy pojazdów samochodowych z Zasadniczej Szkoły Zawodowej wraz z p. Mirosławem Papisem na przygotowanie szkolnego pojazdu flagowego.

Wybór padł na popularnego „malucha” czyli Fiata 126 p. Zakupiony egzemplarz był w opłakanym stanie. Uczniowie pod opieką i kierunkiem p. Mirka wykonali szereg prac mechanicznych, konstrukcyjnych, konserwatorskich i blacharskich. Stworzyli tym samym wersję cabrio auta, które po zabiegach lakierniczych i ostatnich szlifach pielęgnacyjnych stało się prawdziwą dumą naszej szkoły.

„Maluch” zdążył się już solidnie napracować i sprawdził się w 100%, będąc nie lada atrakcją na tegorocznych Targach edukacyjnych dla gimnazjalistów w Kwidzynie.

Wszystkim zaangażowanym w to przedsięwzięcie gratulujemy efektu i dziękujemy za stworzenie kolejnego symbolu wizerunkowego ZSP.