Prezentacja firmy Stanley.

W dniu 27 stycznia 2015 r. w naszej szkole została przeprowadzona prezentacja firmy narzędziowej Stanley. Część teoretyczna prezentacji odbyła się w czytelni szkolnej. Część praktyczna w jednej z klasopracowni.

Podczas pokazu uczniowie mieli okazję na bieżąco uczestniczyć w prezentacji obsługując elektronarzędzia De Walt. Między innymi: wiertarki, przecinarki, młoty, szlifierki, piły itp. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się narzędzia zasilane akumulatorowo. W trakcie pokazu odbył się też konkurs polegający na wkręcaniu wkrętarką akumulatorową pięciu wkrętów o długości 60mm w drewniany klocek na czas. W konkursie wzięli udział: Dominik, Kamil, Bartek, Sebastian, Daniel, Piotr, Adam a także nauczyciele. Pierwsze miejsce zajął Bartek osiągając czas 16,33 s.

Ponadto w konkursie wiedzy ogólnej o narzędziach pierwsze miejsce uzyskał Dominik. Zarówno Bartek i Dominik za osiągniecie pierwszych miejsc otrzymali od firmy Stanley atrakcyjne gadżety, wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali słodycze oraz inne upominki.

Opinie o prezentacji:
Dominik: „Bardzo ciekawa prezentacja, oby takich więcej!”
Arek: „Prezentacja bardzo ciekawa, bardzo przystępny sposób prowadzenia, prowadzący dysponują ogromną wiedzą”
Kamil: „Prezentacja była na wysokim poziomie.”
Patryk: „Jestem mega zadowolony, prezentacja była prowadzona bardzo profesjonalnie.”
Nikodem: „Prezentacja była bardzo interesująca i ciekawa, mam nadzieje że będą następne.”

Organizator serdecznie dziękuje wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do przeprowadzenia prezentacji, zapraszam do obejrzenia zdjęć.