IV Mikołajkowy Turniej Siatkówki

Dnia 06 grudnia 2014 r. w Prabuckiej Hali Sportowej odbył się Mikołajkowy Turniej Siatkówki dla placówek oświatowych Miasta i Gminy Prabuty, którego organizatorem był Zespół Szkół w Rodowie. Oprócz sportowej rywalizacji, w trakcie trwania turnieju wszyscy zawodnicy i dopingujący ich kibice mogli skorzystać z bufetu przygotowanego przez SU, a dla najmłodszych kibiców organizator przygotował niespodziankę w postaci Św. Mikołaja.

W zawodach wzięło udział 5 zespołów- w składach których znaleźli się pracownicy, rodzice oraz uczniowie: ZS Rodowo, SP Prabuty, SP Obrzynowo, Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek” oraz ZSP Prabuty.

Po zaciętych zawodach rozgrywanych systemem każdy z każdym, nasza drużyna uplasowała się na pierwszym miejscu.

Tabela rozgrywek przedstawia się następująco:
1. ZSP Prabuty
2. SP Prabuty
3. ZS Rodowo
4. SP Obrzynowo
5. Przedszkole „Miś Uszatek”