Sukces koła teatralnego NO WŁAŚNIE

27 listopada 2014 r. w czasie organizowanych w Kwidzynie po raz XXIV Teatraliów nasze koło teatralne pod kierunkiem Pani Agnieszki Lewandowskiej- Lech zdobyło I miejsce w konkursie „Przeciw uzależnieniom” organizowanym przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną. Tegoroczną maskotką imprezy był uroczy Błazenek, który wzbogaci pokaźną już kolekcję grupy.

Scenariusz zwycięskiego przedstawienia „Popatrz” był wspólnym dziełem Zuzi Piórkowskiej (Matka), Konrada Rogozińskiego (Ojciec), Karoliny Kowalczyk (Pielęgniarka), Dominika Wilk (Policjant), Pauliny Kościeleckiej (Dusza) i Oli Wojtysiak (Przyjaciółka). W roli dziewczyny leżącej w śpiączce wystąpiła po raz pierwszy Monika Lechowska.

Niezaprzeczalnym atutem naszych aktorów była wspaniała gra. Oprawa muzyczna i oświetlenie przyczyniły się tylko do fantastycznego efektu końcowego.
Oli i Monice gratulujemy debiutu a całej grupie życzymy powodzenia w etapie wojewódzkim konkursu, w którym brała już udział w roku ubiegłym.