Obchody Dnia Edukacji Narodowej

Dnia 15 października odbyły się w szkole obchody Dnia Edukacji Narodowej. Z tej okazji uczniowie Samorządu Uczniowskiego przygotowali wystawę plakatów z wizerunkami nauczycieli. Szkolny korytarz zamienił się w swego rodzaju galerię, która wzbudziła wśród oglądających wiele uśmiechu.

Podczas obchodów święta na sali gimnastycznej pracownicy szkoły otrzymali w podziękowaniu od uczniów symboliczne róże oraz plakaty z własnym wizerunkiem. Dyrektor podziękował uczniom w imieniu grona pedagogicznego za zorganizowanie uroczystości, a także wręczył wybranym nauczycielom nagrody dyrektora.

Po części oficjalnej odbył się mecz siatkówki pomiędzy nauczycielami i uczniami. Z kronikarskiego obowiązku informujemy, że tym razem wygrali nauczyciele wynikiem 2-1. Uczniowie twierdzą, że nie chcieli zepsuć przeciwnikom święta, ale podczas następnego meczu taryfy ulgowej nie będzie.