Dzień Otwarty i wizyta gimnazjalistów.

23 maja 2014 r. gościliśmy w murach ZSP tegorocznych absolwentów okolicznych gimnazjów. W ramach Drzwi Otwartych szkoły odwiedzili nas uczniowie 7 klas trzecich ze szkół w Prabutach, Suszu, Mikołajkach, Rodowie i Trumiejkach.

Wszyscy gimnazjaliści mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną, poczuć atmosferę szkoły, poznać kadrę nauczycielską oraz uczniów; wziąć udział w tematycznych quizach i konkursach z nagrodami oraz obejrzeć bazę dydaktyczną szkoły.

Na placu przyszkolnym uczniowie klas Technikum i ZSZ zaprezentowali pokaz związany z obsługą samochodów, odbyła się także prezentacja zabytkowych aut.

Na zakończenie wszyscy goście zaproszeni zostali na teren parku szkolnego, gdzie nasi uczniowie kształcący się w kierunku kucharza zaserwowali pyszną grochówkę.

Mamy nadzieję, że wizyta zapadnie w pamięć wszystkich odwiedzających na długo, a z wieloma z dzisiejszych gości spotkamy się ponownie we wrześniu.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie Dnia Otwartego, a w szczególności uczniom, którzy zapewnili sprawną obsługę przedsięwzięcia.

Przedstawiamy fotorelację (foto: Daria Zaremba)