Wycieczka do olsztyńskich pracodawców.

kapita_ludzki_akcjaW ramach projektu „Pomorskie-dobry kurs na edukację. Szkolnictwo zawodowe w regionie a wyzwania rynku pracy” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, w dniu 13 maja 2014 r. uczniowie naszej szkoły, pod opieką organizatorów- p. Mirosława Papisa, p. Jana Dubień i p. Bernarda Reksa, odwiedzili pracodawców w Olsztynie. Odwiedziliśmy firmę RESMA, która zajmuje się sprzedażą i serwisowaniem aut marki FIAT I JEEP oraz firmę MIBO, która zajmuje się sprzedażą i serwisowaniem aut marki OPEL, CHEVROLET.

W obu firmach pokazano nam cały proces obsługi klienta od sprzedaży pojazdu po serwisowanie i naprawy bieżące. Pracownicy firm oprowadzili nas po zakładach i pokazali w jaki sposób wykonują serwisowanie pojazdów oraz naprawy pojazdów. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z nowoczesnymi technologiami i urządzeniami wykorzystywanymi obecnie w motoryzacji. Uczniowie zostali również oprowadzeni po salonach sprzedaży firm OPEL i FIAT, gdzie mogli obejrzeć najnowsze marki tych producentów.