Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa ZNP

W sobotę 8 marca 2014 r. w gościnnych progach Hali sportowej w Prabutach odbył się Turniej Tenisa Stołowego dla czynnych i emerytowanych pracowników placówek oświatowych z terenu Miasta i Gminy Prabuty o Puchar Prezesa Związku Nauczycielstwa Polskiego oddział w Prabutach. Organizatorem turnieju były Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Prabutach oraz Zespół Szkół w Rodowie. W kategorii mężczyzn rywalizowało 7 zawodników, natomiast w kategorii kobiet 2 zawodniczki.
Po wyrównanych i stojących na wysokim poziomie zawodach pamiątkowe puchary i dyplomy wręczyła Prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego w Prabutach Pani Elżbieta Widawska.

Poniżej przedstawiamy wyniki zawodów oraz fotorelację:

Kategoria kobiet:
1. Janina Kosin (ZS Trumiejki)
2. Agnieszka Lewandowska-Lech (ZSP Prabuty)

Kategoria mężczyzn:
1. Michał Skowroński (ZSP Prabuty/ZS Rodowo)
2. Ryszard Kosin (Gimnazjum Prabuty)
3. Bernard Reks (ZSP Prabuty)
4. Zenon Stalmirski (Przedszkole Miś Uszatek)
5. Marcin Kłosiński (ZS Rodowo)
6. Andrzej Tołstik (ZS Rodowo)
7. Michał Tatara (Kleczewo)