Spektakl teatralny „Pułapka na myszy”

i_teatr_akcjaDnia 06 marca 2014 r. uczniowie klas 1 i 4 Technikum oraz 1 ZSZ obejrzeli na żywo spektakl „Pułapka na myszy” w reżyserii Olgi Lipińskiej wystawiany przez Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, przy współpracy z TVP, w ramach realizowanego  przez Telewizję Polską projektu „Internetowy Teatr TVP dla szkół”.
„Pułapka na myszy” to nieśmiertelna opowieść angielskiej królowej kryminału Agathy Christie w brawurowej inscenizacji polskiej królowej reżyserii teatralnej i kabaretowej- Olgi Lipińskiej. Świetna rozrywka, rewelacyjne kreacje aktorskie i doskonałe, angielskie poczucie humoru!

Internetowy Teatr TVP dla szkół to nowatorska telewizyjna inicjatywa wykorzystująca nowoczesną technologię jako sposób dotarcia ze sztuką wysokich lotów do masowej młodej widowni. W roku szkolnym 2013/2014 również i nasza szkoła dołączyła do tego projektu.

Więcej na temat projektu TUTAJ->>