Wiatr nie przeszkodził Mikołajowi

6 grudnia- jak każdego roku zawitał w naszej szkole (mimo skrajnie niekorzystnych warunków pogodowych) Św. Mikołaj z workiem pełnym prezentów i trzema Mikołajkami, które ochoczo pomagały mu w Jego misji. Wspólnie odwiedzili każdą klasę obdarowując uczniów i pracowników szkoły słodkim upominkiem (poza małymi wyjątkami nauczycieli, którzy zasłużyli tylko na rózgi…). W zeszłym roku Mikołaj w oczekiwaniu na zajętego obowiązkami Dyrektora, zasiadł w dyrektorskim fotelu przejmując Jego obowiązki. Tym razem wykorzystał chwilową nieobecność p. Andrzeja Bożka i urzędował w gabinecie Kierownika Szkolenia Praktycznego. Strach pomyśleć czyje obowiązki przejmie Mikołaj w roku przyszłym…
Wyjątkowy nastrój dnia dopełniała świąteczna muzyka płynąca po szkolnych korytarzach.