Wycieczka dydaktyczna do firmy DAM-ROB.

Dnia 03 grudnia 2013 r. młodzież klas 3 ZSZ oraz 4 T odbyła wycieczkę dydaktyczną pod kierunkiem p. Jana Dubień do zakładu mechanicznego DAM-ROB S.A. w Zalewie, zajmującego się produkcją kontenerów samochodowych do przewozu części i akcesoriów samochodowych. Podczas wycieczki młodzież obserwowała pracę m.in. obrabiarek CNC, gilotyn, robotów spawalniczych, zapoznała się z procesem cięcia laserowego, zasadami lakierowania na mokro oraz obiegiem dokumentacji technologicznej.
Uczestnicy wycieczki mieli możliwość prowadzenia dyskusji z pracownikami na poszczególnych stanowiskach. Organizator wycieczki dziękuje p. Włodzimierzowi Zdunek- właścicielowi firmy, za serdeczną pomoc i stworzenie możliwości zwiedzenia zakładu.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.