Suska Liga Siatkówki rozpoczęta

W piątek 08.11.2013 r. siatkarska drużyna chłopców ZSP Prabuty rozegrała swoje dwa pierwsze mecze w Suskiej Lidze Siatkówki. Trzeba zaznaczyć, iż nasi siatkarze co roku występują w tych cyklicznych rozgrywkach. W tym roku cała liga jest bardzo silnie obsadzona- grają tam tak silne drużyny jak CSiR Pałac Kamieniec (klub III-ligowy), Absolwenci (były klub siatkarski) oraz Suscy Team. Cała tabela przedstawia się następująco:

1. Suscy Team
2. Kos-mal
3. Auto-Części Woźnicki
4. ZSP Prabuty
5. KS Tęcza Kamieniec
6. Absolwenci
7. CSiR Pałac Kamieniec
8. Olimpia Kisielice

Nasi chłopcy wsparci przez absolwenta naszej szkoły Mateusza Narolskiego i gościnie Karola Grocholskiego w zastępstwie za kontuzjowanego kapitana naszej ekipy Patryka Koniszewskiego rozegrali dwa mecze. Pierwszy mecz zakończył się porażką 0-2 z ekipą Auto-Części Woźnicki, drugi natomiast zwycięstwem 2-1 z Tęczą Kamieniec.

Skład naszej drużyny: Wojciech Orlańczyk, Przemysław Buszko, Tomasz Buszko, Wojciech Fedoruk, Łukasz Orkiszewski, Mateusz Narolski, Karol Grocholski.

Niezmiennie trenerem naszej reprezentacji pozostaje p. Mirosław Papis.