Obchody Święta Niepodległości

Dnia 12 listopada 2013 r. w sali widowiskowej PCKiS w Prabutach odbyły się szkolne obchody Święta Niepodległości. Grupa uczniów klas Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej, pod kierunkiem p. Ireny Stefanowskiej i wsparciu p. Michała Skowrońskiego przygotowała Uroczystą Akademię poświęconą 95 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.
Uczniowie przedstawili rys historyczny polskiej drogi do wolności, poezję patriotyczną oraz niepodległościowe pieśni żołnierskie.

Na scenie zaprezentowali się: 3 T/i- Zuzanna Piórkowska, Konrad Rogoziński, 2 Z- Marcin Filipkowski, Bartosz Kowalczuk, Krzysztof Maliszewski, Krzysztofa Cieciera, Patryk marzec, Leszek Żmijewski, Agata Sowa, Monika Malicka, Małgorzata Szepelakowska, 4 T/i- Grzegorz Michalski, 1 T/i-Paulina Kościelecka.

(Fot. Daria Zaremba)