Drzwi Otwarte ZSP

Dnia 7 czerwca 2013 r. gościliśmy w murach naszej szkoły tegorocznych absolwentów gimnazjów. W ramach Drzwi Otwartych szkoły odwiedziło nas 7 klas trzecich ze szkół w Prabutach, Suszu, Rodowie i Trumiejkach. Goście mieli okazję poczuć atmosferę szkoły, zapoznać się z ofertą edukacyjną, poznać kadrę nauczycielską oraz uczniów; wziąć udział w tematycznych quizach i konkursach z nagrodami, obejrzeć bazę dydaktyczną szkoły. Dla wszystkich przygotowano drobny poczęstunek i pamiątkowe upominki.
Na zakończenie odbył się pokaz motocrossowy naszego absolwenta- Sebastiana Kuncickiego.

Mamy nadzieję, że wizyta zapadnie w pamięć wszystkich odwiedzających na długo,  a z wieloma z Was spotkamy się ponownie we wrześniu.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie dnia otwartego, a w szczególności uczniom, którzy zapewnili sprawną obsługę przedsięwzięcia.

Przedstawiamy fotorelację (foto: Karolina Kowalczyk- 2 T/i, Jan Szarama- 3 T/i).