Wycieczka na Motor Show 2013

Dnia 05 kwietnia 2013 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce dydaktycznej zorganizowanej przez nauczyciela Jana Dubień w ramach programu „Technika XXI wieku” na największe w Europie Środkowo-Wschodniej Motoryzacyjne Targi „Motor Show” w Poznaniu, które odbyły się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.
(…)Poznańskie targi Motor Show powróciły do czasów swojej największej świetności. Potężne stoiska importerów samochodowych (na Motor Show pojawili się m.in. wszyscy producenci z pierwszej szóstki najchętniej kupowanych przez Polaków samochodów), najnowsze luksusowe samochody, piękne i potężne motocykle, fantastyczne kampery i niesamowite szybowce(…) [źródło: http://www.motorshow.pl/pl/]
Uczestnicy wycieczki mogli ponadto obejrzeć ponad 40 modeli premierowych aut takich koncernów jak: Volkswagen Group Polska, Ford Polska, Toyota Motor Poland, Kia Motors Polska, Volvo Auto Polska, Jaguar Land Rover Polska oraz Rolls-Royce, Ferrari i Mercedes.
Na tegoroczną edycję Motor Show do Poznania przyjechało rekordowe 86 000 miłośników motoryzacji, wśród nich także 50- osobowa grupa uczniów i na nauczycieli naszej szkoły, którym w pamięci na długo pozostaną atrakcje przygotowane przez organizatorów tegorocznej wystawy.
Organizator serdecznie dziękuje Państwu Bożenie i Manfredowi Thiel za nieodpłatny przewóz młodzieży na wycieczkę.