Takiej Studniówki dawno nie było.

8 lutego w Restauracji Malibu w Prabutach odbyła się, niezapomniana zwłaszcza dla tegorocznych absolwentów naszej szkoły, studniówka. W tym roku bal studniówkowy organizowała jedna klasa – IV T.
Najdziwniej wyglądały próby poloneza – tylko jedna uczennica, Paulina Szmelter była na każdej z nich. Uczniowie tańczyli często na lekcjach wychowania fizycznego, pod czujnym okiem p. dyrektora, ze swoimi kolegami z klasy jako osobami towarzyszącymi. Kilka ostatnich prób odbywało się wraz z partnerkami, które na tym najważniejszym w szkole ponadgimnazjalnej balu spisały się bardzo dobrze. Tradycyjnie już od kilku lat maturzyści mogą liczyć na wsparcie młodszych koleżanek i kolegów ze szkoły. Tym razem nie zawiodły Agata Tokarska i Zuzia Piórkowska (II T i).

Uczestnikom balu towarzyszył zespół Omega z Susza.

Studniówka dostarczyła wszystkim wielu ciekawych i niezapomnianych wrażeń. Były życzenia, podziękowania i dedykacje muzyczne – w tym specjalna od wychowawczyni dla klasy.

Wszystkim osobom zaangażowanym w organizację balu pragniemy gorąco podziękować a czwartoklasistom, których czekają egzaminy maturalny i zawodowy życzymy powodzenia!

Poniżej przedstawiamy zdjęcia z ostatnich prób studniówkowego poloneza. Zdjęcia z balu zostaną zamieszczone po feriach.

Zdjęcia z balu.