Mikołajów dwóch

Jak nakazuje tradycja, dnia 6 grudnia Mikołaj krąży po świecie rozdając prezenty. Nie zapomniał także o uczniach naszej szkoły. Co więcej- mury ZSP nawiedziło Mikołajów dwóch. Szkolni Mikołajowie odwiedzili każdą klasę obdarowując uczniów i pracowników szkoły słodkim upominkiem. W oczekiwaniu na zajętego obowiązkami Dyrektora, Mikołaj postanowił przejąć Jego obowiązki i rozsiadł się w dyrektorskim fotelu.
Za zaproszenie Mikołajów do szkoły dziękujemy uczniom klasy maturalnej działającym w Samorządzie Uczniowskim.
Z dziennikarskiego obowiązku należy odnotować fakt „napadnięcia” jednego z Mikołajów przez klasę 4 t/m, która chciała pozbawić Świętego zawartości Jego cennego worka z prezentami. Mikołaj okazał się jednak bardzo szybki i zdołał niegrzecznym dzieciom uciec; postanowił się jednak zemścić na niewdzięcznikach 24 grudnia. 🙂