Ślubowanie i Otrzęsiny klas pierwszych

Dnia 23 października 2012 r. w sali widowiskowej PCKiS w Prabutach odbyła się szkolna Uroczystość Ślubowania klas pierwszych Technikum i ZSZ, oraz przygotowane przez tegorocznych maturzystów z klasy 4 T m/i Otrzęsiny. Po przeprowadzonych konkurencjach zwycięską okazała się klasa 1 T m/i, która w nagrodę otrzymała możliwość wyboru „dnia bez pytania oraz bez oceny niedostatecznej. Swoisty „Chrzest” maturzyści przygotowali również panu Dyrektorowi, który pracuje w naszej szkole pierwszy rok. Polegał on na wypiciu szklanki soku cytrynowego ze szczerym uśmiechem na twarzy. Mamy nadzieję, że mimo wcześniejszych oporów i obaw uroczystość pozostanie pierwszoklasistom na długo w pamięci. Od tej chwili jesteście już pełnoprawnymi uczniami Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Prabutach.